نشست ملاحظات بنیادی در بازسازی انقلابی ساختار فرهنگی کشور برگزار می‌شود

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، گروه فرهنگ‌پژوهی در نظر دارد تا همایشی ملی با عنوان “بازسازی انقلابی ساختار فرهنگی کشور” را در اسفند‌ماه جاری برگزار نماید. از این رو پنجمین نشست از سلسله نشست‌های مربوط به همایش ملی بازسازی انقلابی ساختار فرهنگی کشور با همکاری گروه مطالعات انقلاب اسلامی پژوهشگاه با عنوان نشست علمی “ملاحظات […]

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، گروه فرهنگ‌پژوهی در نظر دارد تا همایشی ملی با عنوان “بازسازی انقلابی ساختار فرهنگی کشور” را در اسفند‌ماه جاری برگزار نماید. از این رو پنجمین نشست از سلسله نشست‌های مربوط به همایش ملی بازسازی انقلابی ساختار فرهنگی کشور با همکاری گروه مطالعات انقلاب اسلامی پژوهشگاه با عنوان نشست علمی “ملاحظات بنیادی بازسازی انقلابی ساختار فرهنگی” به صورت مجازی برگزار می‌شود.

در این نشست علمی آقایان دکتر محسن ردادی و مهدی جمشیدی حضور خواهند داشت.

نشست ملاحظات بنیادی در بازسازی انقلابی ساختار فرهنگی کشور
دبیری علمی این نشست نیز بر عهده دکتر سیدحسین فخر زارع خواهد بود.
نشست علمی “ملاحظات بنیادی بازسازی انقلابی ساختار فرهنگی”، روز یکشنبه مورخ ۲۴ بهمن‌ماه از ساعت ۱۴ عصر به صورت مجازی و تحت نرم‌افزار اسکایپ برگزار می‌شود.
علاقمندان جهت حضوری مجازی در این نشست می توانند اینجا کلیک نمایند.
لازم به یادآوری است که صفحه جلسات مجازی برای راهنمایی جهت حضور شما علاقمندان در نشست‌های مجازی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی فعال شده است.

منبع:پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.